Media-Tech MT4095 Endoskop USB kamera inspekcyjna OTG RECENZJA

Video is ready, Click Here to View ×


Recenzja kamery inspekcyjnej USB do smartfona z systemem Android i komputera PC, dzięki któremu podejrzymy co znajduje się w różnych wąskich, niedostępnych dla oka przestrzeniach, np. zużycie silnika, zatkany kanał odpływowy i inne.
Sprawdź aktualną cenę na Ceneo:

Skomentuj film. Subskrybuj kanał. Polub film. Udostępnij film.

19 comments

  • byłem dzisiaj w selgrosie sprawdzić czy ta kamerka zadziała na moich urządzeniach mobilnych, niestety kamera nie zadziałała ani na smartfonie Samsung Galaxy S2 I9100 ani na tablecie Lenovo Tab 10 Business TB10-X70L pomimo tego że oba wspierają USB-OTG. Na obu zainstalowałem aplikacje OTG View i Endoscope ze sklepu Android play. Po podłączeniu kamerki pojawia się komunikat że wykryto nowe urządzenia USB, zatwierdzam, a w OTG View czarny obraz. Moim zdaniem ta kamerka to lipa, a producent powinien podać listę urządzeń na których sprawdził działanie kamerki, bo inaczej strach kupować

  • Szajs. Grzała się jak 150 i w ciepły dzień padła. Magnesiki i druciki nie dopasowane średnicą do kamery. Próba wciśnięcia na siłę skończyłaby się połamaniem. Trzeba było pilniczkiem piłować elementy. Lusterko kątowe źle spasowane. Obraz widać tylko w jego części co przy tak małym urządzeniu powoduje, że prawie nic nie widać. Długi kabel tylko przeszkadza. Jest miękki i wsunięcie kamery na odległość kilkudziesięciu cm graniczy z cudem. Nie ma mowy o pełnej długości kabla. Płyta ze sterownikami nie uruchomiła się na żadnym z trzech komputerów jakie mam. Trzeba było szukać w necie. Jak dla mnie za dużo problemów na raz.
    Teraz kupię kamerę ze swoim wyświetlaczem i na twardym, wyginanym kablu. Najczęściej potrzeba sięgnąć na kilkadziesiąt cm. Trzymanie lub odkładanie drogiego telefonu lub laptopa i bawienie się kamerką z filmu grozi upuszczeniem telefonu lub laptopa. Na biurku to wiadomo gdzie można sobie ją wsadzić…

  • Fajnie jakby test był bardziej rzeczywisty, czyli cieńsza odrobinę rurka, z zagięciem 90 stopni, długości 30cm przed i za zagięciem, żeby w ogóle było wiadomo, czy da się tego używać w realnych warunkach.

  • YOUR COMMENT